Липень 2021 року став спекотним для України не лише у прямому розумінні, а й у професійно-звуковому! Адже приїхав перший в Україні (і третій у Східній Європі) набір унікального сучасного кардіоїдного лінійного масивуKSL з SL-сабами от одного из лидирующих производителей профессиональной акустики — d&b audiotechnik. 

Вибір топових світових артистів та одну з найрайдерніших систем у світі було придбано київським ренталом F-Production (by Feyeria). Після закритої стартової презентації у львівському Gastroli Hall на FESTrepublic для членів d&b club Ukraine, комплект залишився на сезон працювати у даному залі, а з осені буде доступний в українському прокаті. Тоді ж планується публічна відкрита презентація від Лайтек.

Безумовно, виїзне засідання d&b клубу було присвячене не лише прем’єрі лінійки, а й супроводжувалося 3-денним майстер-класом та воркшопом для присутніх, які планують працювати з апаратом. Как известно учасники клубу і навіть стати ними — отримують повний сервіс і підтримку від виробника і дистриб’ютора, включаючи і першочергове безкоштовне навчання.

Для этого в страну приехал представитель d&b audiotechnik Алексей (Midas) Королев, прочитавший лекции по работе с линейкой SL, ПО ArrayCalc, R1 и системой Array Processing для украинских звукоинженеров. І який показав усі етапи розгортання системи практично.

У монтажі взяли участь усі учасники, потім був продув та налаштування. Слухали апарат з великою пристрастю, але традиційно d&b виправдав усі найкращі очікування та показав, що лідерами не стають випадково!