Про нас

d&b club UA є некомерційним інформаційним джерелом, покликаним об’єднати шанувальників і користувачів техніки бренду d&b audiotechnik в Україні, стати місцем зустрічі, отримання інформації, новин і обміну знаннями. Тут можна похвалитися вашими концертами, постановками, інсталяціями за участю d&b, отримати максимум інформації про продукцію бренду, зокрема і від інших користувачів. Також ми будемо анонсувати усі події, пов’язані з брендом: семінари, вебінари, виставки, презентації.

В рамках підтримки бренду, ми абсолютно вільно розміщуємо портфоліо всіх прокатних компаній, які стали сумлінними покупцями техніки d&b та інсталяції, з використанням даної акустики. З єдиним обмеженням – публікуємо тільки інформацію про офіційно завезену оригінальну техніку. Контрабандна і контрафактна продукція, а також її користувачі — не стануть героями наших сторінок.

На цей час ми знаходимося у процесі наповнення сайту матеріалами, пошуку більш зручною концепції і виправлення можливих помилок, тому будемо вдячні коментарям і побажанням. Якщо знайдете неточності і помилки – повідомляйте. Також чекаємо від вас фото, історії і текстові матеріали про вашу роботу з обладнанням d&b. Для вас реклама, а нам приємно! 

Зв’язок з нами:

E-mail: info@dbclub.com.ua
Viber, Telegram: +380675184856

Офіційний сайт d&b audiotechnik: dbaudio.com
Офіційний представник d&b audiotechnik в Україні:Лайтек”