Інсталяція d&b audiotechnik в Royal Albert Hall

Рекордна інсталяція d&b audiotechnik була здійснена в Royal Albert Hall (Королівському Альберт-Холі), який є одним з найбільш знакових серед культурних споруд Великої Британії і усього світу. Вперше він відчинив свої двері для глядачів в 1871 році, а сьогодні тут проводиться понад чотириста шоу у рік в головній аудиторії, у який можуть бути розташовані понад п’ять тисяч осіб.

У цьому легендарному залі встановлено найбільшу в світі аудіосистему для одного приміщення, яка включає в себе 465 акустичних систем d&b audiotechnik. Проект, вартістю понад 2 мільйони фунтів стерлінгів, тривав 693 робочих дні, при цьому було використано 15 291 м кабелю. Жодне з 327 шоу протягом періоду інсталяції, не було зупинено або порушено завдяки нічному графіку інженерних робіт, виконаному монтажною компанією SFL.

У вересні інсталяція d&b в Royal Albert Hall отримала премію AV-2019 — Venue of the Year (найкращий майданчик року у світі).

Світлина аудиторії Королівського Альберт-Холу, грандіозне відкриття за участі Її Величності Королеви Вікторії — 29 березня 1891 року:

Royal Albert Hall 1971

Репортаж CBS присвячений топовій інсталляції звукової системи у найвідомішій концертній залі планети: