d&b audiotechnik V-Series для стадіону ім. Пушкаша в Будапешті

Інсталяція d&b audiotechnik V-Series для стадіону імені Ференца Пушкаша в Будапешті (Угорщина).

Отримавши своє ім’я від легендарного угорського футболіста, стадіон був зданий в експлуатацію в 1953 році, ставши найбільшим спортивним майданчиком в Угорщині. Брав матчі під час золотої ери збірної, а також безліч шоу та концертів, в тому числі таких як Queen, The Роллінг Стоунз, U2, Луї Армстронг і Пласідо Домінго і т.д.

Коли стадіон був обраний одним з 12 приймаючих УЄФА Євро-2020 (тепер Євро 2021), почалися здійснюватися плани, щодо його модернізації під найостанніші вимоги УЄФА. Старий був знесений, а новий дизайн розроблений архітектором Дьордь Скарделлі.

Велична трирівнева трибуна тепер має 67 215 глядацьких місць для матчів і 80000 для концертів. Оцінюється як 19-я за величиною в Європі, «Пушкаш Арена» провела свій перший офіційний матч в листопаді 2019 року.

На сьогодні це самий технологічно сучасний стадіон в Центральній Європі. Трибуна розділена на 175 зон, використовується 32 підвісних стека лінійного масиву d&b V-Series у всепогодному (WR) стадіонному (SVS) виконанні.

«Перш за все, звукова система стадіону повинна була відповідати специфікації:« УЄФА. Технічні вимоги Євро-2020 ». До них відносяться високий STI, широка частотна характеристика, високий рівень звукового тиску і виняткові параметри якості звуку. Звукова система також повинна була забезпечувати дифузне покриття для прес-зони, що було легко реалізовано за допомогою d&b audiotechnik’s Array Processing Technology. Масиви підвішені до конструкції даху, виходячи з міркувань дизайну і невеликої ваги V-Серія від d&b підійшла ідеально».

Жолт Кісс, менеджер аудіо проекту для Puskás Arena, був вражений новою аудіосистемою – особливо під час ігор:

«Звук відчувається фізично, незважаючи на висоту монтажу 54 метра. Момент істини був, коли 67000 фанатів голосно скандували забитому м’ячу, а d&b вдавалося раніше чітко і розбірливо доносити голос коментатора крізь цей гучний рев ».