d&b audiotechnik на підводній базі L’Hydrophone у Франції

Концертний зал на 500 місць в новому креативному просторі на колишній підводній базі часів Другої світової війни Hydrophone в місті Лоріен (Франція), тепер оснащений лінійним масивом d&b audiotechnik V-серії з ArrayProcessing оптимізацією.

Значна структура – тепер перейменована в L’Hydrophone – містить п’ять репетиційних студій, дві контрольні майстер-кімнати для запису і мовлення, а також офіси, гардеробні, об’єкти громадського харчування та багато іншого. Є також другий, більш інтимний концертний зал, відомий як Le Club, в якому можуть виступати молоді та початківці т АЛАНТ. Він обслуговується двома d&b Vi10P на сторону, чотирма Vi-GSUB і чотирма сценічними моніторами M6.

Матіас Алонсо, менеджер L’Hydrophone, прокоментував:

«Різниця при застосуванні алгоритмів ArrayProcessing, настільки приголомшлива, що навіть працюючи з відмінною системою, яка оптимально інстальована та налаштована, коли чуєш її знову, але вже з ArrayProcessing, це як день і ніч. Дійсно дивовижний інструмент. Звук абсолютно природний і прозорий, і ви можете почути кожну деталь звучання, не напружуючи вуха. Дійсно, результати перевершили навіть наші власні очікування, так що, ми в захваті».